Uprzejmie informujemy, iż studio Beauty Point będzie nieczynne do odwołania.
Eliza Dyja

Zabiegi na ciało

Depilacja
Depilacja ciepłym woskiem - metoda ta pozwala na usunięcie zbędnego owłosienia na czas około 3 tygodni. Włoski usuwane są wraz z cebulką, w związku z czym zdecydowanie wydłuża się czas ich ponownego wzrostu. W zależności od depilowanej okolicy stosowany jest odpowiedni rodzaj wosku.
Na co najmniej tydzień przed zabiegiem należy zapuścić włoski, by zabieg był skuteczny. Zaleca się także rezygnację z opalania na kilka dni przed i po depilacji.

Peeling ciała
Peeling to prosty zabieg kosmetyczny, który często jest niedoceniany - zmieńmy to!
Peeling to inaczej eksfoliacja lub złuszczanie, czyli usuwanie martwego naskórka. Ma na celu poprawić mikrokrążenie i koloryt skóry, wygładzić, zmiękczyć oraz przygotować do lepszego wchłaniania kosmetyków. Pomaga on też zapobiegać trądzikowi i usuwać wrastające po depilacji włosy. Warto robić go raz w tygodniu łącząc z masażem. Ten zabieg jest szczególnie istotny dla osób stosujących samoopalacze (pomoże zapobiegać plamom),używających depilatora (będzie zapobiegał i pomagał zwalczać wrastające włoski) oraz pozbywających się cellulitu przy dodatkowej pomocy kremów (pomoże się im lepiej wchłaniać).

Zapraszamy na Facebook

Kliknij poniżej Lubię to!, aby na bieżąco otrzymywać informację o konkursach i promocjach.Światowa nowość!

Rewelacyjna odżywka do rzęs!
Więcej

Promocje!